Sevilla - Barcelona Maçının Sonucu

Sevilla Maç sonuçları
Barcelona Maç sonuçları

Sevilla - Barcelona 26.05.2024 22:00 Maç 30 gün önce oynandı 1 - 2
S Sport Plus

Sevilla - Barcelona takımları arasında 26.05.2024 tarihli La Liga maçı 1 - 2 sonuçlanmıştır. Sevilla - Barcelona maçının sonucu ve takımların maç sonuçları ile ilgili çeşitli bilgiler ve istatistikler aşağıda yer almaktadır.

Sevilla - Barcelona takımları arasında oynanan La Liga karşılaşması Barcelona takımının galibiyeti ile sonuçlandı. S Sport Plus platformundan yayınlanan maç 26.05.2024 22:00 saatinde başladı.

Sevilla ve Barcelona Takımlarının Maç Sonuçları

Sevilla Maç Sonuçları

Sevilla takımı hangi takımla ve nerede maç yapmış, bu maç nasıl sonuçlanmış yer almaktadır. Aynı zamanda Sevilla takımın sonuçlanmış tüm maçları ve bu maçlar ile ilgili çeşitli bilgiler de bulunmaktadır.

Sevilla takımının geçmişte yapmış olduğu karşılaşmaların listesine ve bu karşılaşmaların sonuçlarına aşağıda yer alan bağlantıdan erişebilirsiniz.

Sevilla maç sonuçları listesini incelemek için:

Sevilla Maç Sonuçları

Barcelona Maç Sonuçları

Barcelona takımı hangi takımla ve nerede maç yapmış, bu maç nasıl sonuçlanmış yer almaktadır. Aynı zamanda Sevilla takımın sonuçlanmış tüm maçları ve bu maçlar ile ilgili çeşitli bilgiler de bulunmaktadır.

Barcelona takımının geçmişte yapmış olduğu karşılaşmaların listesine ve bu karşılaşmaların sonuçlarına aşağıda yer alan bağlantıdan erişebilirsiniz.

Barcelona maç sonuçları listesini incelemek için:

Barcelona Maç Sonuçları