Pendikspor - Gaziantep FK Maçının Sonucu

Pendikspor Maç sonuçları
Gaziantep FK Maç sonuçları

Pendikspor - Gaziantep FK 26.05.2024 19:00 Maç 30 gün önce oynandı 0 - 1
TOD

Pendikspor - Gaziantep FK takımları arasında 26.05.2024 tarihli Trendyol Süper Lig maçı 0 - 1 sonuçlanmıştır. Pendikspor - Gaziantep FK maçının sonucu ve takımların maç sonuçları ile ilgili çeşitli bilgiler ve istatistikler aşağıda yer almaktadır.

Pendikspor - Gaziantep FK takımları arasında oynanan Trendyol Süper Lig karşılaşması Gaziantep FK takımının galibiyeti ile sonuçlandı. TOD platformundan yayınlanan maç 26.05.2024 19:00 saatinde başladı.

Pendikspor ve Gaziantep FK Takımlarının Maç Sonuçları

Pendikspor Maç Sonuçları

Pendikspor takımı hangi takımla ve nerede maç yapmış, bu maç nasıl sonuçlanmış yer almaktadır. Aynı zamanda Pendikspor takımın sonuçlanmış tüm maçları ve bu maçlar ile ilgili çeşitli bilgiler de bulunmaktadır.

Pendikspor takımının geçmişte yapmış olduğu karşılaşmaların listesine ve bu karşılaşmaların sonuçlarına aşağıda yer alan bağlantıdan erişebilirsiniz.

Pendikspor maç sonuçları listesini incelemek için:

Pendikspor Maç Sonuçları

Gaziantep FK Maç Sonuçları

Gaziantep FK takımı hangi takımla ve nerede maç yapmış, bu maç nasıl sonuçlanmış yer almaktadır. Aynı zamanda Pendikspor takımın sonuçlanmış tüm maçları ve bu maçlar ile ilgili çeşitli bilgiler de bulunmaktadır.

Gaziantep FK takımının geçmişte yapmış olduğu karşılaşmaların listesine ve bu karşılaşmaların sonuçlarına aşağıda yer alan bağlantıdan erişebilirsiniz.

Gaziantep FK maç sonuçları listesini incelemek için:

Gaziantep FK Maç Sonuçları