Lazio - Sassuolo Maçının Sonucu

Lazio Maç sonuçları
Sassuolo Maç sonuçları

Lazio - Sassuolo 26.05.2024 21:45 Maç 30 gün önce oynandı 1 - 1
S Sport Plus

Lazio - Sassuolo takımları arasında 26.05.2024 tarihli İtalya Serie A maçı 1 - 1 sonuçlanmıştır. Lazio - Sassuolo maçının sonucu ve takımların maç sonuçları ile ilgili çeşitli bilgiler ve istatistikler aşağıda yer almaktadır.

Lazio - Sassuolo takımları arasında oynanan İtalya Serie A karşılaşması beraberlik ile sonuçlandı. S Sport Plus platformundan yayınlanan maç 26.05.2024 21:45 saatinde başladı.

Lazio ve Sassuolo Takımlarının Maç Sonuçları

Lazio Maç Sonuçları

Lazio takımı hangi takımla ve nerede maç yapmış, bu maç nasıl sonuçlanmış yer almaktadır. Aynı zamanda Lazio takımın sonuçlanmış tüm maçları ve bu maçlar ile ilgili çeşitli bilgiler de bulunmaktadır.

Lazio takımının geçmişte yapmış olduğu karşılaşmaların listesine ve bu karşılaşmaların sonuçlarına aşağıda yer alan bağlantıdan erişebilirsiniz.

Lazio maç sonuçları listesini incelemek için:

Lazio Maç Sonuçları

Sassuolo Maç Sonuçları

Sassuolo takımı hangi takımla ve nerede maç yapmış, bu maç nasıl sonuçlanmış yer almaktadır. Aynı zamanda Lazio takımın sonuçlanmış tüm maçları ve bu maçlar ile ilgili çeşitli bilgiler de bulunmaktadır.

Sassuolo takımının geçmişte yapmış olduğu karşılaşmaların listesine ve bu karşılaşmaların sonuçlarına aşağıda yer alan bağlantıdan erişebilirsiniz.

Sassuolo maç sonuçları listesini incelemek için:

Sassuolo Maç Sonuçları