Empoli - Roma Maçının Sonucu

Empoli Maç sonuçları
Roma Maç sonuçları

Empoli - Roma 26.05.2024 21:45 Maç 30 gün önce oynandı 2 - 1
S Sport Plus

Empoli - Roma takımları arasında 26.05.2024 tarihli İtalya Serie A maçı 2 - 1 sonuçlanmıştır. Empoli - Roma maçının sonucu ve takımların maç sonuçları ile ilgili çeşitli bilgiler ve istatistikler aşağıda yer almaktadır.

Empoli - Roma takımları arasında oynanan İtalya Serie A karşılaşması Empoli takımının galibiyeti ile sonuçlandı. S Sport Plus platformundan yayınlanan maç 26.05.2024 21:45 saatinde başladı.

Empoli ve Roma Takımlarının Maç Sonuçları

Empoli Maç Sonuçları

Empoli takımı hangi takımla ve nerede maç yapmış, bu maç nasıl sonuçlanmış yer almaktadır. Aynı zamanda Empoli takımın sonuçlanmış tüm maçları ve bu maçlar ile ilgili çeşitli bilgiler de bulunmaktadır.

Empoli takımının geçmişte yapmış olduğu karşılaşmaların listesine ve bu karşılaşmaların sonuçlarına aşağıda yer alan bağlantıdan erişebilirsiniz.

Empoli maç sonuçları listesini incelemek için:

Empoli Maç Sonuçları

Roma Maç Sonuçları

Roma takımı hangi takımla ve nerede maç yapmış, bu maç nasıl sonuçlanmış yer almaktadır. Aynı zamanda Empoli takımın sonuçlanmış tüm maçları ve bu maçlar ile ilgili çeşitli bilgiler de bulunmaktadır.

Roma takımının geçmişte yapmış olduğu karşılaşmaların listesine ve bu karşılaşmaların sonuçlarına aşağıda yer alan bağlantıdan erişebilirsiniz.

Roma maç sonuçları listesini incelemek için:

Roma Maç Sonuçları