Celta de Vigo - Valencia CF Maçının Sonucu

Celta de Vigo Maç sonuçları
Valencia CF Maç sonuçları

Celta de Vigo - Valencia CF 26.05.2024 17:15 Maç 30 gün önce oynandı 2 - 2
S Sport Plus

Celta de Vigo - Valencia CF takımları arasında 26.05.2024 tarihli La Liga maçı 2 - 2 sonuçlanmıştır. Celta de Vigo - Valencia CF maçının sonucu ve takımların maç sonuçları ile ilgili çeşitli bilgiler ve istatistikler aşağıda yer almaktadır.

Celta de Vigo - Valencia CF takımları arasında oynanan La Liga karşılaşması beraberlik ile sonuçlandı. S Sport Plus platformundan yayınlanan maç 26.05.2024 17:15 saatinde başladı.

Celta de Vigo ve Valencia CF Takımlarının Maç Sonuçları

Celta de Vigo Maç Sonuçları

Celta de Vigo takımı hangi takımla ve nerede maç yapmış, bu maç nasıl sonuçlanmış yer almaktadır. Aynı zamanda Celta de Vigo takımın sonuçlanmış tüm maçları ve bu maçlar ile ilgili çeşitli bilgiler de bulunmaktadır.

Celta de Vigo takımının geçmişte yapmış olduğu karşılaşmaların listesine ve bu karşılaşmaların sonuçlarına aşağıda yer alan bağlantıdan erişebilirsiniz.

Celta de Vigo maç sonuçları listesini incelemek için:

Celta de Vigo Maç Sonuçları

Valencia CF Maç Sonuçları

Valencia CF takımı hangi takımla ve nerede maç yapmış, bu maç nasıl sonuçlanmış yer almaktadır. Aynı zamanda Celta de Vigo takımın sonuçlanmış tüm maçları ve bu maçlar ile ilgili çeşitli bilgiler de bulunmaktadır.

Valencia CF takımının geçmişte yapmış olduğu karşılaşmaların listesine ve bu karşılaşmaların sonuçlarına aşağıda yer alan bağlantıdan erişebilirsiniz.

Valencia CF maç sonuçları listesini incelemek için:

Valencia CF Maç Sonuçları