Borussia Dortmund - Real Madrid Maçının Sonucu

Borussia Dortmund Maç sonuçları
Real Madrid Maç sonuçları

Borussia Dortmund - Real Madrid 1.06.2024 22:00 Maç 24 gün önce oynandı 0 - 2
Exxen

Borussia Dortmund - Real Madrid takımları arasında 1.06.2024 tarihli UEFA Şampiyonlar Ligi maçı 0 - 2 sonuçlanmıştır. Borussia Dortmund - Real Madrid maçının sonucu ve takımların maç sonuçları ile ilgili çeşitli bilgiler ve istatistikler aşağıda yer almaktadır.

Borussia Dortmund - Real Madrid takımları arasında oynanan UEFA Şampiyonlar Ligi karşılaşması Real Madrid takımının galibiyeti ile sonuçlandı. Exxen platformundan yayınlanan maç 1.06.2024 22:00 saatinde başladı.

Borussia Dortmund ve Real Madrid Takımlarının Maç Sonuçları

Borussia Dortmund Maç Sonuçları

Borussia Dortmund takımı hangi takımla ve nerede maç yapmış, bu maç nasıl sonuçlanmış yer almaktadır. Aynı zamanda Borussia Dortmund takımın sonuçlanmış tüm maçları ve bu maçlar ile ilgili çeşitli bilgiler de bulunmaktadır.

Borussia Dortmund takımının geçmişte yapmış olduğu karşılaşmaların listesine ve bu karşılaşmaların sonuçlarına aşağıda yer alan bağlantıdan erişebilirsiniz.

Borussia Dortmund maç sonuçları listesini incelemek için:

Borussia Dortmund Maç Sonuçları

Real Madrid Maç Sonuçları

Real Madrid takımı hangi takımla ve nerede maç yapmış, bu maç nasıl sonuçlanmış yer almaktadır. Aynı zamanda Borussia Dortmund takımın sonuçlanmış tüm maçları ve bu maçlar ile ilgili çeşitli bilgiler de bulunmaktadır.

Real Madrid takımının geçmişte yapmış olduğu karşılaşmaların listesine ve bu karşılaşmaların sonuçlarına aşağıda yer alan bağlantıdan erişebilirsiniz.

Real Madrid maç sonuçları listesini incelemek için:

Real Madrid Maç Sonuçları