Atalanta - Torino Maçının Sonucu

Atalanta Maç sonuçları
Torino Maç sonuçları

Atalanta - Torino 26.05.2024 19:00 Maç 30 gün önce oynandı 3 - 0
S Sport Plus

Atalanta - Torino takımları arasında 26.05.2024 tarihli İtalya Serie A maçı 3 - 0 sonuçlanmıştır. Atalanta - Torino maçının sonucu ve takımların maç sonuçları ile ilgili çeşitli bilgiler ve istatistikler aşağıda yer almaktadır.

Atalanta - Torino takımları arasında oynanan İtalya Serie A karşılaşması Atalanta takımının galibiyeti ile sonuçlandı. S Sport Plus platformundan yayınlanan maç 26.05.2024 19:00 saatinde başladı.

Atalanta ve Torino Takımlarının Maç Sonuçları

Atalanta Maç Sonuçları

Atalanta takımı hangi takımla ve nerede maç yapmış, bu maç nasıl sonuçlanmış yer almaktadır. Aynı zamanda Atalanta takımın sonuçlanmış tüm maçları ve bu maçlar ile ilgili çeşitli bilgiler de bulunmaktadır.

Atalanta takımının geçmişte yapmış olduğu karşılaşmaların listesine ve bu karşılaşmaların sonuçlarına aşağıda yer alan bağlantıdan erişebilirsiniz.

Atalanta maç sonuçları listesini incelemek için:

Atalanta Maç Sonuçları

Torino Maç Sonuçları

Torino takımı hangi takımla ve nerede maç yapmış, bu maç nasıl sonuçlanmış yer almaktadır. Aynı zamanda Atalanta takımın sonuçlanmış tüm maçları ve bu maçlar ile ilgili çeşitli bilgiler de bulunmaktadır.

Torino takımının geçmişte yapmış olduğu karşılaşmaların listesine ve bu karşılaşmaların sonuçlarına aşağıda yer alan bağlantıdan erişebilirsiniz.

Torino maç sonuçları listesini incelemek için:

Torino Maç Sonuçları