Atalanta - Fiorentina Maçının Sonucu

Atalanta Maç sonuçları
Fiorentina Maç sonuçları

Atalanta - Fiorentina 2.06.2024 19:00 Maç 23 gün önce oynandı 2 - 3
S Sport Plus

Atalanta - Fiorentina takımları arasında 2.06.2024 tarihli İtalya Serie A maçı 2 - 3 sonuçlanmıştır. Atalanta - Fiorentina maçının sonucu ve takımların maç sonuçları ile ilgili çeşitli bilgiler ve istatistikler aşağıda yer almaktadır.

Atalanta - Fiorentina takımları arasında oynanan İtalya Serie A karşılaşması Fiorentina takımının galibiyeti ile sonuçlandı. S Sport Plus platformundan yayınlanan maç 2.06.2024 19:00 saatinde başladı.

Atalanta ve Fiorentina Takımlarının Maç Sonuçları

Atalanta Maç Sonuçları

Atalanta takımı hangi takımla ve nerede maç yapmış, bu maç nasıl sonuçlanmış yer almaktadır. Aynı zamanda Atalanta takımın sonuçlanmış tüm maçları ve bu maçlar ile ilgili çeşitli bilgiler de bulunmaktadır.

Atalanta takımının geçmişte yapmış olduğu karşılaşmaların listesine ve bu karşılaşmaların sonuçlarına aşağıda yer alan bağlantıdan erişebilirsiniz.

Atalanta maç sonuçları listesini incelemek için:

Atalanta Maç Sonuçları

Fiorentina Maç Sonuçları

Fiorentina takımı hangi takımla ve nerede maç yapmış, bu maç nasıl sonuçlanmış yer almaktadır. Aynı zamanda Atalanta takımın sonuçlanmış tüm maçları ve bu maçlar ile ilgili çeşitli bilgiler de bulunmaktadır.

Fiorentina takımının geçmişte yapmış olduğu karşılaşmaların listesine ve bu karşılaşmaların sonuçlarına aşağıda yer alan bağlantıdan erişebilirsiniz.

Fiorentina maç sonuçları listesini incelemek için:

Fiorentina Maç Sonuçları