Adana Demirspor - Başakşehir Maçının Sonucu

Adana Demirspor Maç sonuçları
Başakşehir Maç sonuçları

Adana Demirspor - Başakşehir 26.05.2024 19:00 Maç 30 gün önce oynandı 2 - 6
TOD

Adana Demirspor - Başakşehir takımları arasında 26.05.2024 tarihli Trendyol Süper Lig maçı 2 - 6 sonuçlanmıştır. Adana Demirspor - Başakşehir maçının sonucu ve takımların maç sonuçları ile ilgili çeşitli bilgiler ve istatistikler aşağıda yer almaktadır.

Adana Demirspor - Başakşehir takımları arasında oynanan Trendyol Süper Lig karşılaşması Başakşehir takımının galibiyeti ile sonuçlandı. TOD platformundan yayınlanan maç 26.05.2024 19:00 saatinde başladı.

Adana Demirspor ve Başakşehir Takımlarının Maç Sonuçları

Adana Demirspor Maç Sonuçları

Adana Demirspor takımı hangi takımla ve nerede maç yapmış, bu maç nasıl sonuçlanmış yer almaktadır. Aynı zamanda Adana Demirspor takımın sonuçlanmış tüm maçları ve bu maçlar ile ilgili çeşitli bilgiler de bulunmaktadır.

Adana Demirspor takımının geçmişte yapmış olduğu karşılaşmaların listesine ve bu karşılaşmaların sonuçlarına aşağıda yer alan bağlantıdan erişebilirsiniz.

Adana Demirspor maç sonuçları listesini incelemek için:

Adana Demirspor Maç Sonuçları

Başakşehir Maç Sonuçları

Başakşehir takımı hangi takımla ve nerede maç yapmış, bu maç nasıl sonuçlanmış yer almaktadır. Aynı zamanda Adana Demirspor takımın sonuçlanmış tüm maçları ve bu maçlar ile ilgili çeşitli bilgiler de bulunmaktadır.

Başakşehir takımının geçmişte yapmış olduğu karşılaşmaların listesine ve bu karşılaşmaların sonuçlarına aşağıda yer alan bağlantıdan erişebilirsiniz.

Başakşehir maç sonuçları listesini incelemek için:

Başakşehir Maç Sonuçları